Data:

Udostępnij:

Pomysły na ciekawą randkę

Polecane artykuły

Chcesz jej lub jemu zaimponować, ale nie wiesz od czego zacząć. Co powinieneś powiedzieć lub zrobić? Po pierwsze, dobrym początkiem rozmowy jest świadomość, że każda osoba ma swoje preferencje. Więc zanim wskoczysz w coś nietrafionego, poświęć trochę czasu na zastanowienie się, co lubi partner. Następnie, gdy już wiesz, przejmij inicjatywę.

Często jednak nie mamy pomysłu a także puli z której możemy wybierać różne opcje. W tym tekście prezentujemy ciekawe pomysły na randkę, a także podpowiadamy w jaki sposób można spędzić romantyczny czas ze swoją drugą połową.

Relaks

Zafunduj Wam masaż w spa! Możesz nie myśleć o masażach, gdy jesteś w ferworze pracy, ale robią one cuda w łagodzeniu napięcia, zwłaszcza jeśli ciężko pracowałeś przez cały dzień. Jeśli chcesz wybrać się w ekskluzywne miejsce, spróbuj pójść do salonu masażu. Dostaniecie tam masaż o znacznie wyższej jakości niż w typowym dziennym spa. Ponadto większość uzdrowisk oferuje takie masaże wraz z noclegiem i kolacją.

Poświęć trochę czasu na odpoczynek po pracy. Niezależnie od tego, czy jest to relaksująca muzyka, dobra książka, czy po prostu ciepła kąpiel, zrób małą przestrzeń, w której możesz odpocząć i cieszyć się ciszą i spokojem z drugą osobą. Jeśli chcesz być zajęty, wybierz się na spacer po okolicy lub uprawiaj sport; cokolwiek, aby zbliżyć się do siebie i oczyścić umysł.

Możesz myśleć, że oglądanie filmów jest nudne, ale w rzeczywistości może być świetną zabawą. Chwyć przekąskę i drinka (może nawet wino!) i usiądź wygodnie na noc śmiechu. Filmy dają możliwość rozmowy o wszystkim, od polityki po bieżące wydarzenia. Poza tym zawsze dobrze jest wiedzieć, że masz kogoś, do kogo możesz się zwrócić, gdy potrzebujesz porady.

Kolacja

Czy jest coś lepszego niż kolacja z kimś, na kim ci zależy? Kolacja na mieście jest dobrym pomysłem, ale może mógłbyś ugotować posiłek, który zainspiruje do rozmowy lub zamówić coś wyjątkowego do domu. Cokolwiek zdecydujesz, upewnij się, że planujesz z wyprzedzeniem. Jeśli zamierzacie zjeść na mieście, wybierzcie miejsce, w którym nie spotkacie nikogo innego np. znajomych. Możesz np. zapytać o indywidualny kameralny stolik.

Lekcje gotowania mogą nie wydawać się zbyt zabawne, ale w rzeczywistości mogą pomóc poprawić twój związek. Musisz znaleźć zajęcia, w których oboje poczujecie się komfortowo. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić konkretne danie, znajdź zajęcia, które skupiają się na tym przepisie. Jeśli chodzi o jedzenie i kulturę, wypróbuj zajęcia, które łączą obie te cechy. Zajęcia mogą odbywać się w domu, w domach kultury, a nawet w lokalnych restauracjach. Sprawdź online lub poproś znajomych o sugestie. To dobry sposób na randkę jeśli lekcję prowadzi ulubiony kucharz drugiej połówki!

Spacer nocą

Zapomnij o elektronice i wyłącz wszystkie ekrany, jeśli chcesz zostawić świat za sobą i zgubić się w chwili. Wyjdź i ciesz się naturą! Znajdź odosobnione miejsce, w którym nie musisz się martwić, że zostaniesz widziany lub słyszany. Usiądź wygodnie, podziwiaj otaczającą Cię scenerię, posłuchaj muzyki i po prostu bądźcie razem. Poświęć czas na obserwację, jak chmury poruszają się po niebie lub obserwuj ślad mrówek przecinający ziemię. Po prostu pozwól sobie na chwilę uciec od rzeczywistości. Nie ma nic bardziej wyzwalającego niż cieszenie się pięknem natury w samotności z drugą osobą.

Bardzo dobrym pomysłem na randkę jest spacer nocą. Gdy mieszkasz w dużym mieście możesz korzystać z przepięknie oświetlonych urokliwych uliczek. Mniejsze miejscowości również mają swoje reprezentacyjne miejsca w których możecie spacerować po zmroku.

Wybierzcie się na wycieczkę na plażę

Jest coś magicznego w spędzaniu czasu na plaży. Możecie się zrelaksować, poczuć zapach słonego powietrza, posłuchać, jak woda uderza o brzeg i obserwować morskie stworzenia. Pamiętaj jednak, aby zabrać ze sobą aparat lub telefon. Nigdy nie wiesz, co możesz zobaczyć. Piękne chwile warto uwiecznić a następnie umieścić na ścianie w formie zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popolarne artykuły