Data:

Udostępnij:

Pomysł na przechowywanie biżuterii

Polecane artykuły

Biżuteria zawsze zajmowała szczególne miejsce w sercach kobiet. Od naszyjników po bransoletki, kolczyki po pierścionki. Obecnie istnieje wiele przedmiotów, które można nosić jako biżuterię.Biżuteria jest droga i delikatna. Bez odpowiedniej pielęgnacji i przechowywania biżuteria może ulec uszkodzeniu, a nawet zniszczeniu. Dlatego ważne jest, aby przechowywać swoje przedmioty w bezpiecznym miejscu.

Istnieje wiele sposobów przechowywania biżuterii. Najbezpieczniej byłoby trzymać je w szufladach. Można ją również przechowywać w pudełkach. Inne opcje obejmują wieszanie ich i przechowywanie w specjalnych przegródkach. Każda metoda ma swoje plusy i minusy. Wybierz mądrze dzięki tym prostym podpowiedziom

Segreguj biżuterię

Zdecydowanie warto organizować biżuterię w dwóch kategoriach: na co dzień i na specjalne okazje. Powinnaś mieć osobne pudełka na te dwa rodzaje biżuterii. Jeśli chcesz uporządkować biżuterię według typu, możesz użyć np. spinaczy, aby umieścić je w odpowiednich pudełkach. Istnieją nawet metalowe pudełka zaprojektowane specjalnie do przechowywania biżuterii.

Zestawy organizacyjne są idealne dla osób, które chcą utrzymać porządek w domu bez wydawania dużych pieniędzy. Po prostu dodaj swoje osobiste akcenty do tych zestawów, dodając pierścionki, naszyjniki, akcesoria i cokolwiek innego, co chcesz!

Trzymaj akcesoria oddzielnie

Upewnij się, że akcesoria jubilerskie są przechowywane w pudełku lub szufladzie. Kiedy wieszasz biżuterię na haczykach, upewnij się, że wiszą osobno, a nie wszystkie razem. Biżuteria może łatwo wplątać się we włosy lub odpaść i wylądować na podłodze. Choć pomocne może być przechowywanie ich w szufladach, często też zaśmiecają przestrzeń wokół nas. Czy istnieje inny sposób przechowywania biżuterii? Biżuteria może też łatwo wplątać się w inne akcesoria, a nawet odpaść i wylądować na dnie szuflady. Jeśli chcesz dodać blasku swojej garderobie, sprawdź te pomysły na bezpieczne przechowywanie biżuterii.

Twoja szafa pęka w szwach? Czy czujesz się przytłoczona tymi wszystkimi elementami garderoby, które chcesz nosić, ale nie wiesz, gdzie je umieścić? Szafy nie są przeznaczone do przechowywania wszystkich elementów garderoby, zwłaszcza gdy z czasem stają się zagracone i zdezorganizowane.

Użyj metek do identyfikacji elementów

Po uporządkowaniu biżuterii pomocne może być oznaczenie każdego elementu. Możesz napisać nazwę elementu bezpośrednio na metce lub po prostu narysować obrazek na odwrocie metki. Z tej podpowiedzi warto korzystać szczególnie jeśli mamy bardzo dużą kolekcję biżuterii. dzięki temu będziemy mogli od razu znaleźć konkretny pierścionek po metce i wyjąć wygodnie go z pudełka.

Oprawa

Inną świetną opcją, jeśli chcesz wyeksponować swoją biżuterię, jest umieszczenie jej w oprawie. Oprawki to niesamowite gadżety sprawiające że biżuteria ładniej wygląda.

Możesz zdecydować się na zamontowanie ramy na drewnie lub metalu. Ten ostatni nada mu bardziej dopracowany wygląd, ale musisz uważać, aby go nie zarysować. Zastosowanie drewnianej ramy nadaje jej lekkości i lekkości. Oprawy warto stosować szczególnie jeśli ubogacają wnętrza naszego pomieszczenia np. sypialni. Nie powinniśmy jednak umieszczać ich w salonie ani w miejscach ogólnodostępnych. Mała stylowa i gustowna oprawa znajdująca się na stałe nad toaletką doda jej szyku a także będzie niezwykle gustownym dodatkiem eksponującym przepiękną biżuterię.

Porada: Zdejmij naszyjniki przed pójściem spać – chociaż nie jest to zalecane, jeśli zdecydujesz się zdjąć naszyjniki w nocy, pamiętaj również o zdjęciu bransoletek. W ten sposób zmniejszysz szanse, że obudzisz się następnego dnia i odkryjesz, że naszyjnik zaplątał się na twojej szyi lub we włosy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Popolarne artykuły